Szymanski’den Jose Mourinho sözleri! ‘Mesajlaştık, Zalewski’yi Fenerbahçe’ye getirmek isterim!’

EURO 2024 hazırlıklarını sürdüren Polonya, özel maçta Türkiye ile karşı karşıya geldi. Polonya’nın tecrübeli on numarası Sebastian Szymanski, 2-1 kazandıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Sebastian Szymanski, takım arkadaşı Zalewski’ye dair esprili bir transfer mesajı verirken Jose Mourinho’ya dair soruyu cevapladı.

EURO 2024’e hazır olduklarını belirten Sebastian Szymanski, Türkiye maçına dai şu sözleri dile getirdi: “EURO 2024’e hazırız. Takım olarak da iyi hazırlandığımızı düşünüyorum. Bu hazırlık maçında da iyi oynadığımızı düşünüyorum. Takım olarak iyi bir seviyedeyiz. Turnuvadaki ilk maçımız umarım son oynadığımız iki hazırlık maçındaki gibi olur. Türkiye ile oynadığımız maç güzeldi.”

‘ARDA GÜLER İÇİN EN İYİSİNİ DİLİYORUM’

Karşılaşma öncesi Arda Güler’le verdiği görüntünün hatırlatılmasının ardından Sebastian Szymanski, “Arda Güler’i Şampiyonlar Ligi’ni kazandığı için tebrik ettim. Onunla ilk defa karşılaşıyoruz. Onun için en iyisini diliyorum” dedi.

TRT Spor’a demeç veren Sebastian Szymanski, Ferdi Kadıoğlu’na dair şu ifadeleri kullandı: “Ferdi Kadıoğlu ile maç hakkında konuştuk. Ferdi Kadıoğlu benim takım arkadaşım. Onunla beraber vakit geçiriyoruz.”

‘ZALEWSKI’Yİ F.BAHÇE’YE GETİRMEK İSTERİM’

Jose Mourinho’ya dair soruya cevap veren Sebastian Szymanski, “Jose Mourinho, Türk futboluna çok yakışacaktır. Onunla çalışacağım için çok memnunum. Yakında yüz yüze tanışacağız. Umuyorum ki güzel işler çıkarırız. Mesajlaştık fakat henüz yüz yüze görüşemedik” diye konuştu.

Takım arkadaşı Zalewski’yle ilgili esprili bir transfer mesajı veren Polonyalı on numara, “Takım arkadaşım Zalewski, Mourinho’nun çok iyi bir hoca olduğunu söyledi. Zalewski’yi Fenerbahçe’ye getirmek isterim ama tabii ki bu bir şaka. Mourinho ile çalışmak için sabırsızlanıyorum” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir